По традиция през април и октомври двете големи градини на Белия дом отварят за посетители.
Тази година заради хубавото време цветните лехи са особено богати. Лалета, нарциси, пролетни минзухари и цъфтящи дървета се превърнаха в перфектният фон за снимки.
По време на своеобразните отворени врати - президентът и първата дама обикновено отсъстват от Белия дом.
Пролетните градини на Белия дом вижте във видеото.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души