Протест пред Руското посолство в София се проведе този следобед.
На протеста не бяха единствено хора, които имат роднини в Украйна, но и българи, които заявиха, че са тук в знак на протест, че сме върнали часовника с един век назад.
Хората настояха за хуманитарна помощ.
Протестиращите блокираха улицата пред посолството, макар че първоначално това не беше планирано.
Ще идваме на протест докато се налага, коментираха гражданите. Те са категорични, че ще идват на същото място всеки ден.
Протестът приключи минути преди 19 ч.
КАКВО СЕ СЛУЧВА В УКРАЙНА: БНТ ОТ ЕПИЦЕНТЪРА НА КОНФЛИКТА
Сн. БГНЕС



Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро