Бойко Борисов коментира ситуацията с горивата и позицията на България относносно доставките на горива, докато беше на инспекция на вертикалния газов коридор край Варна. Той отново коментира договора с "Боташ", но заяви, че нещата са изцяло са в ръцете на Ердоган.
Бойко Борисов, лидер на ГЕРБ: "Ние сме изцяло независими. Но независимостта идва и от това да си важен играч. И когато светът сега трепери за цената на газа и петрола, той, който този, който притежава газови и петролни тръби, коридори, а не знам дали знаете, осемдесет процента от помпените станции на Балканския полуостров са в България. Ердоган е голям играч. Сега плащаме по 600 хиляди евро на турските джензита и турците щедро казват на сегашния служебен министър Трайчо Трайков да преговорят "Боташ"."
Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)