Жителите на Скопие останаха днес без обществен транспорт заради неизплатени заплати на служителите в Общественото транспортно предприятие.

Ден по-рано Общинския съвет на Скопие поиска от кмета Данела Арсовска да представи решение за преразпределение на средствата, за да се намерят пари за трудови възнаграждения.
Шефовете на транспортната фирма блокираха улицата пред сградата на правителството заради неплатен дълг от два милиона евро. Пресата в Република Северна Македония отбелязва, че това е първият път, в която столицата остава без обществен градски транспорт.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Антиправителствен протест в Сърбия: Демонстрантите в Кралево призовават към предсрочни избори
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи