ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Страхотен трилър или филм на ужасите ще е сезонът на ПСЖ, заяви Луис Енрике

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:45 мин.
Спорт

Старши треньорът на френския футболен клуб е категоричен, че неговите възпитаници трябва да довършат започнатото.

луис енрике изпълнени сме увереност
Снимка: БТА
Слушай новината

Сезонът на Пари Сен Жермен би бил "страхотен трилър или ужас филм", заяви старши треньорът на френския футболен клуб - Луис Енрике. Столичани спечелиха титлата в местното първенство и в края на тази седмица ще играят финал в Шампионската лига с Интер.

ПСЖ стартира трудно годината и едва прескочи предварителната фаза на най-престижния клубен турнир, но след това елиминира Брест, Ливърпул, Астън Вила и Арсенал. Сега Енрике настоява неговият отбор да "довърши работата си" и да спечели първата си купа от Шампионската лига.

"Ако трябва да анализираме случилото се в Шампионската лига през този сезон, можем да направим страхотен трилър или филм на ужасите. Имаше от всичко. Още в предварителната фаза заслужавахме да извлечем по-добри резултати, но това просто не се случи. Краят обаче беше ненормален. Трудно е да намериш отбор на това ниво, но с толкова ниска ефективност", каза Енрике в интервю за официалния уебсайт на УЕФА Шампионската лига.

"Класирането показваше едно, но ние се чувствахме по тотално различен начин. Знаехме, че правим много неща отлично. В един момент всичко си дойде на мястото, започнахме да вкарваме и резултатите дойдоха. Сега е време да си довършим работата и да пишем история", каза още той.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?