Доналд Тръмп няма да закрие работната група към Белия дом за борба с COVID-19, а ще я реорганизира.
Това заяви американският президент, ден след като обяви, че я разпуска. Работната група към Белия дом ежедневно се събира, за да обсъди развитието на пандемията.
Тръмп междувременно определи кризата с коронавируса като по-лоша от нападението срещу Пърл Харбър и атентатите от 11 септември.
Съединените щати са най-тежко засегнатата страна в света. Починалите вече са повече от 73 хиляди, а заразените над милион и 200 хиляди.
Смъртен случай и осем пострадали фенове след мача на Йордания на Мондиал 2026
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?