Във Великобритания беше извършено контролирано разрушаване на четири комина на бивша въглищна електроцентрала.
Въпреки призивите хората да наблюдават от вкъщи, мнозина пренебрегнаха мерките заради коронавируса и отидоха на място.
Централата е затворена от 2016 година, а на нейно място ще бъдат изградени жилищни сгради.
Влак с 200 пътници и без работещ климатик блокира в Италия по време на горещините
ДР Конго затяга правилата за пътувания, след като във Франция бе регистриран случай на ебола
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра