Разширението на Околовръстния път на София между квартал "Младост" и магистрала "Тракия" ще приключи в края на годината.
Това обяви премиерът Борисов, който днес провери и строителството на АМ "Европа" до Калотина, където бяха извършени последните взривни работи. До момента е завършен един от трите лота на отсечката. Изгражда се нов граничен пункт.
В момента се работи в участъка от Калотина до Драгоман и предстои избор на изпълнител от Сливница до София.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)