59-годишна пешеходка загина рано тази сутрин при катастрофа на обходен път Изток, в близост до Дома за стари хора в Ямбол.
Жената е санитар в болничното отделение на Дома. Отивала е на работа. Пресичала е на необозначено място, когато я блъска бус, управляван от 63-годишен мъж.
Пробите на шофьора за употреба на алкохол и наркотици са отрицателни. Най-вероятната причина за инцидента е несъобразена скорост. Ограничението в участъка е 30 км/ч.
Извършва се оглед на мястото на инцидента. Процесуално-следствените действия продължават. Образувано е досъдебно производство.
Автор: Румяна Стефанова
Разказ от първо лице за измамата в "Баба Алино": Гората беше превърната в строителна площадка, нямаха разрешителни
Иван Търпоманов, кандидат за кмет на район “Средец”: Бих направил референдум за Паметника на Съветската армия
Разказ от първо лице за измамата в "Баба Алино": Гората беше превърната в строителна площадка, нямаха разрешителни
Павел Попов: Действията за спиране на незаконното строителство край Варна са започнали преди две години