Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

# Валентина Георгиева

Красимир Дунев: Това е перфектният завършек на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
21:01, 27.05.2024
Чете се за: 03:47 мин.
Филип Янев пред БНТ: Сезонът върви прекрасно, доволен съм
16:15, 25.05.2024
Валентина Георгиева пред БНТ: Дано съм накарала България да се гордее
15:58, 25.05.2024
Категорична победа за Валентина Георгиева на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
15:33, 25.05.2024
Валентина Георгиева се класира за финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
17:10, 23.05.2024
Чете се за: 02:25 мин.
Над 130 състезатели излизат за участие на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
15:35, 13.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Българският спортен тотализатор отличи заслужили спортисти по повод 67-ата си годишнина
13:31, 13.05.2024
Чете се за: 02:32 мин.
Валентина Георгиева пред БНТ: Научих се да се изолирам, когато съм на пътеката виждам само прескока (ВИДЕО)
13:52, 12.05.2024
Чете се за: 04:57 мин.
Валентина Георгиева спечели сребърен медал на прескок на европейското първенство по спортна гимнастика
18:17, 04.05.2024