Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Антоанета Костадинова

България остана без финалисти в миска на пистолет на европейското първенство по спортна стрелба в Унгария
20:34, 01.03.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Антоанета Костадинова и Мариета Канева спечелиха титлите в последния ден на "Гран при" София
17:09, 05.02.2024
Олимпийската вицешампионка по спортна стрелба Антоанета Костадинова е спортист на годината на Търговище
09:42, 21.12.2023
Чете се за: 04:30 мин.
Антоанета Костадинова се нареди 11-а на 25 метра пистолет във Финалите на Световната купа
10:52, 24.11.2023
Чете се за: 01:25 мин.
Българските състезателки извън финала на 10 метра пистолет на световното първенство в Баку
16:04, 17.08.2023
Чете се за: 00:52 мин.
Три българки на подиума на турнир по спортна стрелба в Нови Сад
21:30, 13.07.2023
Чете се за: 00:57 мин.
Антоанета Костадинова: След световното първенство ще направя рехабилитация на рамото
12:50, 11.07.2023
Чете се за: 03:07 мин.
Антоанета Костадинова спечели титла от държавното първенство с малокалибрено оръжие
22:00, 10.07.2023 (обновена)
Чете се за: 02:20 мин.
Антоанета Костадинова: Доволна съм от представянето си, изпълних плана
21:22, 27.06.2023 (обновена)
Чете се за: 02:57 мин.