15-годишно момче от бежанския център в Харманли е в старозагорската болница с мозъчен кръвоизлив.
Първоначално той е бил закаран в Ямболската болница, съобщи за "По света и у нас" директорът ѝ Панайот Диманов. След като е бил прегледан от неврохирург по спешност е транспортиран в Неврохирургичното отделение на болницата в Стара Загора, където му е направена спешна операция. Оттам ни съобщиха, че в момента момчето е на командно дишане и състоянието му е тежко. На този етап не е изяснено от какво е причинен мозъчният кръвоизлив на момчето. Случаят се разследва от прокуратурата.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро