ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Последно сбогом със Стефан Илиев - Чечо

Чете се за: 00:20 мин.
Още

Последно сбогом си взеха всички, които обичаха и уважаваха актьора Стефан Илиев - Чечо. Поклонението беше в църквата "Свети Георги" в София. Стефан Илиев беше дългогодишен председател на Съюза на артистите в България в продължение на 15 години. Участвал е в много театрални постановки и филми. През 2015 Стефан Илиев бе удостоен с наградата ИКАР за Чест и достойнство.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време 0:00
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
      Светослав Пеев: Голям човек. Стефан беше велика фигура.

      - Той не бързаше. Всичко беше много точно и всичко ставаше.

      Иван Павлов: Наистина е човек на честа, вастина е човек на доброто. Винаги е отдавал сили и енергия за това да създаде неща добри за всички които са в този съюз неговия и другите съюзи също.
      Христо Мутафчиев: Обикновено, когато някой си отиде се казва остави следа след себе си, той остави диря, и то дълбока бразда. Наистина Чечо беше човек изключително достоен много мощен като дух и честен като човек.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?