"Такова нещо се опита да направи. Аз ще изпълня волята на хората. Хората, в цялата страна съм ги видял, искат правителство. България трябва да има правителство. Ние трябва да се грижим за нашите хора. Аз като лидер на ДПС съм отговорен само пред хората на ДПС", заяви Делян Пеевски - лидер на ДПС в кулоарите на парламента.
Добави, че това е част от устава на ДПС, "който се управлява от своя председател".
"В личен план разрив в отношенията ми с Доган няма, но в партиен план аз ще изпълня волята на хората".
"ДПС трябва да изпълни волята на своите избиратели", категоричен беше той.
Ако нямаме правителство - ние подаряваме България на Путин.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите