Красимира Димитрова
Снимка: БФ по борба
22:34, 20.07.2021
Чете се за: 01:17 мин.

Дянко Дянков завърши пети на Световното по борба за кадети в Будапеща. В малкия финал при 65-киолограмовите на свободния стил младият национал отстъпи на иранеца Али Абас с 0:10. Преди това Дянков преодоля в репешажите испанеца Феликс Милла с инфарктното 3:3.

Другият ни представител Радомир Стоянов не успя да прeмине през репешажите, след като загуби във втория кръг от от азера Сагархан Алахвердили с 4:7 в категория до 80 кг.

Последният ни представител в свободния стил Слави Стаменов също не успя да стигне до битка за медалите в категория до 71 кг.

Утре стартират девойките. Първа на тепиха ще излезе Красимира Димитрова, бронзова медалистка от Евро 2021 в Самоков. Нейна съперничка в категория до 43 кг ще бъде Лиляна Капувари (Унгария).

Още две наши момичета ще излязат в утрешния ден на първенството. Емине Осман ще спори с Делия Войкулеску (Румъния) в категория до 49 кг, а Ванеса Георгиева излиза срещу Акдана Акбастау (Казахстан).

Срещите започват в 12,30 ч българско време.

Кристиян Николов и Йордан Ернандес стартират на европейското първенство по бокс в Белград днес
11:10, 20.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Гледайте финалите на Световната купа по прескачане на препятствия в Рияд по БНТ 3
Чете се за: 00:50 мин.
Гледайте по БНТ 3 третия мач от финалната серия за титлата в НВЛ за жени между Марица и ЦСКА
10:15, 20.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Атлетик Билбао не успя да вземе трите точки от аутсайдера Гранада
10:04, 20.04.2024
Чете се за: 00:40 мин.
Кристиян Димитров в предаването "Аз съм"
Чете се за: 04:05 мин.
Левски спечели отборната титла в класическия стил при момчетата на държавния шампионат по борба в Сандански
09:13, 20.04.2024
Чете се за: 01:07 мин.