Григор Димитров започна с победа на двойки участието си на тенис турнира в Акапулко от сериите АТП 500.
Българинът и неговият италиански партньор Флавио Коболи се класираха за втория кръг след победа над Люк Джонсън и Ян Желински със 7:6, 2:6 и 10:8 точки в решаващия тайбрек.
Димитров ще започне участието си на сингъл в 2:00 часа след полунощ българско време. В първия кръг ще срещне 63-ия в света французин Терънс Атман.
Въпреки скъпите билети: Футболни фенове от цял свят пристигат във Ванкувър за Световното
Daddy Yankee и Shenseea представиха клипа към хита си от саундтрака на Мондиал 2026
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си