Ученици от Видинската професионална гимназия по туризъм, изучаващи „Рекламна графика“, представят свои картини в благотворителна изложба. Събраните средства от дарения ще бъдат използвани за стипендии на учениците и за закупуване на материали за рисуване.
За учениците изложбата е първата, в която могат да представят творбите си. Подредена е в културния център „Жул Паскин“ и може да се види от всички, които го посетят.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души