Момченцето беше в кома дълго време, а сега му предстои рехабилитация
4-годишният Мартин, който пострада тежко при инцидент с АТВ в "Слънчев бряг“, е изписан от "Пирогов".
Момченцето беше в кома дълго време, а сега му предстои рехабилитация. Припомняме, че момчето беше тежко ранено в катастрофа с АТВ на 14 август.
Майката на момчето почина в началото на септември.
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"