Едно от големите села в гоцеделчевския край - Рибново, по традиция регистрира висока избирателна активност на всички избори през последните години. Там около 20 младежи за първи път ще упражнят правото си на глас.
Мермин и Мустафа тази година завършват средното си образование. С поглед, насочен към бъдещето и много надежди, двамата днес се отправят към урните за гласуване.
Изборният ден в Благоевград започна нормално
От новите депутати двамата очакват да са обединени и сплотени.
След месец Мермин и Мустафа ще се разделят с училището. Планират да продължат образованието си в някой от големите университети в страната, за да могат след 4 години да се завърнат в родното село и да помогнат за неговото развитие.
В деня на вота изборът е само един - БНТ. Изберете важното - в телевизионния ефир и на нашия сайт BNTNEWS.BG.
                                        
                                        
                                            
                    
                        Проверка на факти: Има ли неотчетени гласове от машинния вот на 2 април?
                    
                    
                                            
                    
                        2 години след като Хърватия прие единната валута: Какъв е животът с евро
                    
                    
                                            
                    
                        Затвориха "Дунав мост" между Русе и Гюргево - кои са алтернативните маршрути