35-годишен мъж е задържан за срок до 24 чака, а други четирима се издирват, след като са нанесли побой над гражданин в Луковит.
Тя уточни, че снощи в районното управление в Луковит е получен сигнал, че на улица в града петимата са нанесли побой. Говорителят на полицията в Ловеч Габриела Тодорова съобщи за БТА, че е нанесена средна телесна повреда на 35-годишен жител на града.
На мястото на инцидента е извършен оглед от полицаи. Установена е самоличността на извършителите – трима от Луковит на възраст 22, 23 и 46 години, 22-годишен от София и 35-годишен от Троян. И петимата мъже са с множество криминални прояви.
Задържан е 35-годишният от Троян, а работата по установяване местонахождението на другите съпричастни към побоя мъже продължава.
По случая е образувано досъдебно производство.
Разбиха схема за изнудване: Двама младежи заплашвали хора с оръжия заради измислени дългове
Съдът в Пловдив остави в ареста бившия полицай, обвинен за убийството на млад мъж в Съединение
Нелегално депо за складиране и търговия с вейпове разкриха митнически служители в София
Димитър Стоянов: Вчера американските самолети напуснаха авиобаза „Безмер“