Вицепрезидентът на Българската федерация по художествена гимнастика (БФХГ) Невяна Владинова даде оценка на изминалата надпревара от Световната купа в София, която се проведе през изминалия уикенд в столичната "Арена София".
За Владинова събитието имаше и по-особен заряд, защото тя направи своя дебют като главен съдия на състезание от подобен ранг.
Пред официалната Фейсбук страница на БФХГ бившата ни гимнастичка сподели, че надпреварата е преминала "много спокойно", а самата тя е благодарна за гласуваното ѝ доверие.
"Световната купа премина много спокойно, така както вярвах, че ще мине. На състезанията винаги е така - преди началото дните са доста по-натоварващи чисто физически и психически, отколкото по време на състезание. За мен първо беше изключителна отговорност да бъда главен съдия на състезание от такъв висок ранг, второ съм много благодарна за доверието, което беше гласувано към мен. Благодаря на целия екип, който беше до мен през изминалите три дни, както и на г-жа Марсия Аверсани за ценния опит, който натрупах в работата си с нея", коментира Невяна Владинова.
Дара Стоянова заема осмо място във временното класиране за многобоя на Световната чалъндж купа по художествена гимнастика в Румъния
Руският отбор по художествена гимнастика се оттегли от участие в Световната чалъндж купа в Клуж-Напока
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата