Павлин Иванов с нов силен мач за Сибиу

Националът завърши със 17 точки, 2 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 26:12 минути на паркета.

павлин иванов тимът сибиу записаха втори успех четвъртфиналната серия румънското първенство
Снимка: facebook.com/BCCSUSibiu
09:15, 26.04.2024
Чете се за: 00:42 мин.

Отборът на Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, победи гостуващия Констанца с 93:91 (33:20, 16:23, 13:24, 31:24) в първия мач за разпределение на местата от пето до осмо в първенството на Румъния по баскетбол за мъже. В серията се играе до две победи от три срещи, а втората ще бъде на 29 април.

Националът беше титуляр и изигра силен мач. Той завърши със 17 точки, 2 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 26:12 минути на паркета.

От неговите съотборници Мирел Драгосте също вкара 17 точки, а Брайън Грифин беше най-резултатен за Констанца с 27 точки и 9 борби.