Павлин Иванов започна като титуляр при загуба на Сибиу в Румъния след продължение

павлин иванов вкара точки успех сибиу румънското първенство
08:14, 06.02.2024
Чете се за: 01:12 мин.

Българският баскетболен национал Павлин Иванов и неговият клубен Сибиу загубиха гостуването си на Брашов с 93:97 (28:22, 20:32, 20:16, 17:15, 8:12) след продължение в среща от 20-ия кръг в първенството на Румъния по баскетбол за мъже.

Иванов стартира срещата като титуляр и престоя на паркета общо 26:14 минути, за които се отчете с 8 точки, 2 борби, 4 асистенции и 1 отнета топка

От неговите съотборници над всички бе Марк Ловинг с 22 точки и 5 борби, а за победителите Брандън Андерсън завърши с 20 точки и 5 борби.

В подреждането Сибиу заема четвърто място във временното класиране на втората фаза на шампионата (група 1-10) с баланс 5-5.

Следващият мач за Павлин Иванов и неговите съотборници в първенството е на 10 февруари като гост на Клуж-Напока.

Исканията на протестиращите фермери не са обективни, смята зам.-министърът на земеделието Деян Стратев