Посланикът ни в Скопие Ангел Ангелов и министърът на местното самоуправление на Република Северна Македония Горан Милевски обсъдиха на среща днес актуалното състояние на двустранните отношения между страните ни, като беше подчертано отличното ниво на трансгранично сътрудничество.
По време на срещата посланик Ангелов акцентира върху приоритетното за българската страна изграждане на ГКПП „Клепало“ през новия програмен период на Инструмента за предприсъединителна помощ 2021-2027 г. (ИПП III).
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра