Посланикът ни в Скопие Ангел Ангелов и министърът на местното самоуправление на Република Северна Македония Горан Милевски обсъдиха на среща днес актуалното състояние на двустранните отношения между страните ни, като беше подчертано отличното ниво на трансгранично сътрудничество.
По време на срещата посланик Ангелов акцентира върху приоритетното за българската страна изграждане на ГКПП „Клепало“ през новия програмен период на Инструмента за предприсъединителна помощ 2021-2027 г. (ИПП III).
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро