Португалската звезда Кристиано Роналдо сподели, че за него е било удоволствие отново да се изправи срещу големия си съперник Лионел Меси по време на вчерашната приятелка среща между сборен отбор на Рияд и Пари Сен Жермен.
Парижани спечели двубоя в Рияд с 5:4, като Меси вкара един гол, а Роналдо два, а днес петкратният носител на "Златната топка" публикува снимката от мача, на която двамата са прегърнати в центъра на терена.
"Много се радвам отново да съм на терена и сред голмайсторите. И беше приятно да видя някои стари приятели", написа Роналдо в публикация Туитър.
Това бе първи мач между Меси и Роналдо от 2020 година насам, когато Ювентус победи Барселона в Шампионската лига. Двамата вече имат по 23 гола в двубоите един срещу друг.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok