Убиецът на 7-годишната Кристин от Сотиря ще изтърпява доживотна присъда без право на замяна. Това реши Апелативният съд в Бургас.
Магистратите в морския град потвърдиха присъда, след като защитата на обвиняемия обжалва наложеното наказание от Сливенския съд. В съдебната зала 21-годишният Мартин Трифонов признал вината си и поискал намаляване на присъдата. Съдът обаче не намери доводи, за да уважи искането. Срокът за обжалване пред Върховния касационен съд е 15 дни.
Детето беше убито по особено жесток начин миналата година. Убиецът направи опит да се укрие, но след издирване беше прострелян и задържан.
При акция в Пловдив: Полицията откри файлове с лични данни на над 1000 души от цялата страна
Незаконно съхранявани боеприпаси откриха в къща край Банево, задържан е руски гражданин
Семейството на спасеното дете в Ямбол живеело без ток и вода – случаят поставя под съмнение контрола на институциите
След фаталния побой в Слънчев бряг: Близки на загиналия мъж настояват за справедливост
Премиерът Андрей Гюров: Щабът следи за непазарно поведение заради кризата в Близкия изток