Сибиу с Павлин Иванов завършиха осми в първенството на Румъния по баскетбол

Българинът и съотборниците му загубиха и втория двубой от серията срещу Динамо Букурещ с 91:75.

павлин иванов сме един колектив дадем всичко себе
14:52, 13.05.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Отборът на Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, претърпя поражение при гостуването си на Динамо Букурещ с 91:75 (11:33, 23:19, 26:18, 15:21) във втория мач от плейофа за разпределение за седмо и осмо място в първенството на Румъния по баскетбол за мъже.

Така тимът от Букурещ спечели серията с 2:0 успеха и зае седмата позиция, а Сибиу завършва осми.

Павлин Иванов отново бе в титуляр и реализира 14 точки, 5 борби и 2 асистенции за 27 минути на терена. Със 17 точки от съотборниците му завърши Марк Ловинг.

За победителите от Динамо Букурещ най-резултатен бе Стефан Грасу с 22 точки и 5 борби.

Екологични активисти от нашумяла организация прекъснаха два от двубоите на турнира по тенис в Рим
Цинуен Джън спря подема на Наоми Осака и се класира за четвъртфиналите на турнира WTA 1000 в Рим