В Италия започна прочутият фестивал на италианската песен в Сан Ремо. Пет вечери подред, 30 певци ще излязат на сцената на театър „Аристон“, за да представят своите нови песни.
Водещ на конкурса е Карло Конти, а на сцената до него ще бъде известната певица Лаура Паузини. Победителят от Сан Ремо ще представи Италия на големия песенен конкурс „Евровизия“, който тази година ще се проведе в Виена.
А тази събота ще стане ясно и коя песен ще изпее българската певица Дара на „Евровизия“ през май.
Лов за метеорити в Сахара: Номадски племена търгуват с късчета космически скали
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро