Ангел Славков ще води Славия срещу ЦСКА 1948, прекратиха договора и на Мартин Кушев
Старши треньорът Златомир Загорчич коментира пред БНТ, че решението да напусне треньорския пост в Славия е само негово.
"Взех това решение, защото имам нужда от малко почивка. Разбира се, за един треньор резултатите са важни, а те често водят до голямо напрежение. Просто искам да си почина", коментира наставникът.
Договорът на специалиста с "белите" ще бъде прекратен по взаимно съгласие.
Ръководството на ПФК Славия обяви, че прекратява по взаимно съгласие договора и на помощник-треньора Мартин Kушев и възлага на директора на Академията Ангел Славков да поеме отбора. Опитният специалист ще ръководи тренировките на първия състав, както и мача от последния 30-и кръг от редовния сезон в шампионата, в който “белите” ще се изправят срещу ЦСКА 1948 на 6 май на стадиона в Бистрица.
В 29-ия кръг Славия завърши у дома 1:1 с Локомотив (Пловдив), но все още има реални шансове да участва в плейофа за разпределение на местата 1-6.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok