Предприятието за градски транспорт в Белград ще "поздрави" жителите на столицата за празниците по необичаен начин - както преди 125 години по улиците ще се появи трамвай, теглен от коне, предаде Танюг.
Празнично украсеният и осветен конски трамвай ще се движи днес и утре по линията Ташмайдан-Клуз от 17 до 19 часа местно време. На определени спирки кочияшът и кондукторът ще раздават бонбони.
Румен Христов: Ще бъде по-сериозен проблем ако поставяме под съмнение европейският курс на страната
След стрелбата на плаж „Кабакум“: Какво е състоянието на пострадалите мъже?
Втора среща ЕС - Молдова: Фокус върху реформите и върховенството на закона