На официална церемония днес беше връчена годишната награда "Архитектон" за цялостен принос в областта на архитектурата. Архитект Димитър Димитров получи приза тази година. Неговият проект е за жилищна сграда в кв. Драгалевци в София. Отличието се присъжда всяка година за значителни постижения в областта на архитектурата и принос в развитието й и се връчва на рождения ден на Съюза на архитектите в България - 17 март. На събитието присъства председателят на Международния съюз на архитектите Томас Воние.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите