Александър Стоименов най-резултатен за успеха на Подчертрек в словенското първенство по баскетбол

Българският гард отново бе в основата на четвъртата поредна победа на своя тим.

Вяра Илиева
от Вяра Илиева
09:07, 31.03.2024
Чете се за: 00:55 мин.
александър стоименов резултатен успеха подчертрек словенското първенство баскетбол

Александър Стоименов изигра силен мач за Подчертрек в словенското първенство. Отборът на бъларския гард победи Тайфун Шентюр със 79:88 и записа четвърта поредна победа, с която се изкачи до четвъртото място в класирането.

Стоименов бе най-резултатен за своя тим като регистрира 18 точки. Баскетболистът добави на сметката си още 3 борби и 2 асистенции за близо 31 минути на терена.

Българинът бе в основата и на предишните три победи на Подчертрек.

Симо Атанацкович също бе на ниво и записа 17 точки, 4 борби и 4 асистенции за успеха на Подчертрек в Нова лига.

За Тайфун Шентюр Марко Юрич се отличи с 20 точки, 4 борби и 8 асистенции.