Арда Кърджали приключи подготовката си със загуба от датчани

арда допусна три гола динамо москва двучасова контрола
Снимка: ПФК Арда Кърджали
18:12, 03.02.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Отборът на Арда Кърджали приключи предсезонните си контроли със загуба от датския Вандсисел с 1:2 в турския курорт Лара.

Единственото попадение за тима на Александър Тунчев вкара опитният Иван Коконов с 79-ата минута, като той изравни резултата.

Преди това Йенсен бе извел датчаните напред в 21-вата минута, а Сойберг им донесе крайния успех с попадение, реализирано в 81-вата минута.

Тимът от Кърджали игра с голяма част от резервите си, след като в предишния ден титулярите загубиха с 1:3 от Динамо Москва.

От нашия пратеник в Киев: ЕС обеща подкрепа на Украйна на всяка стъпка по пътя ѝ към членството