15-годишно момче е било ударено от волтова дъга на жп гарата в Бургас. Инцидентът се случва на 8-и коловоз на гарата.
Младежът е бил с приятелката си край коловоза. Качил се е върху цистерна на релсите и тогава е ударен от волтовата дъга.
Откаран е с линейка към бургаската болница, но заради тежкото си състояние ще бъде транспортиран към варненската Военна болница, където е клиниката по изгаряния.
Тепърва ще се изясняват причините за инцидента, но най-вероятната е, че момчето е искало да си направи селфи на цистерната.
Репортер: Давид Сукнаров
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг