ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Микел Мерино е убеден в обрата срещу ПСЖ

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:20 мин.
Спорт

Испанският национал вярва, че Арсенал "може да спечели навсякъде".

Арсенал - ПСЖ, Микел Мерино
Снимка: БТА
Слушай новината
00:00
00:00

Въпреки домакинската загуба от Пари Сен Жермен в първия полуфинал на Шампионската лига, халфът на Арсенал Микел Мерино заяви в сряда, че отборът е доказал, че "може да спечели, независимо къде", като според него запазва добри шансове за финала, предаде агенция Франс прес.

Испанецът вкара гол в началото на второто полувреме, който обаче не бе признат заради положение на засада.

"Париж е трудно място за игра, но ние сме доказвали, че можем да се надиграваме с всеки и с цялото ми уважение към съперника, мисля, че ще спечелим реванша", каза Мерино.

"Доказали сме, че можем да спечелим навсякъде - на "Бернабеу" или срещу всеки отбор от Висшата лига, което ни дава голяма увереност", добави той.

"Резултатът от първия мач не променя нищо, защото манталитетът на отбора е да играе винаги за победа. Така щеше да бъде, дори и да имахме три гола преднина преди реванша", каза още испанският национал.

Свързани статии:

ПСЖ спечели първата битка с Арсенал
ПСЖ спечели първата битка с Арсенал
Усман Дембеле не може да спре да вкарва.
Чете се за: 03:20 мин.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?