Утре Миро ще бъде в Габрово за празничен концерт заедно с група "Сол бемол". За Новата година желае на българите здраве и мир, а посоката за развитието на нашето общество вижда в поддържането на изконните неща, едно от които е християнството.
В предаването "Още от деня" музикантът определи своята 2020 година като успешна: дала му е възможност да твори - да създаде повече песни.
След пътуването си до Полярния кръг е направил песента "Очите", която макар да е без клип, е била слушана от над 1 милион души за няколко месеца.
Вижте какво още сподели Миро във видеото.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра