Обвиненият за хулиганство на пътя Ботьо Георгиев от Пловдив сключи споразумение с прокуратурата и днес Районният съд в Пловдив определи условно наказание от една година лишаване от свобода, с тригодишен изпитателен срок.
46-годишният мъж ще бъде без право да управлява МПС за срок от 12 месеца.
Георгиев запази мълчание, но от защитата му заявиха, че той признава вината си и се разкайва за случилото се.


Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра