Обвиненият за хулиганство на пътя Ботьо Георгиев от Пловдив сключи споразумение с прокуратурата и днес Районният съд в Пловдив определи условно наказание от една година лишаване от свобода, с тригодишен изпитателен срок.
46-годишният мъж ще бъде без право да управлява МПС за срок от 12 месеца.
Георгиев запази мълчание, но от защитата му заявиха, че той признава вината си и се разкайва за случилото се.


Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро