34 клуба ще вземат участие на Държавното първенство по кикбокс в стил К1 в Севлиево

Организатори на състезанието са „Файт клуб“ гр. Севлиево с председател Даниел Въгленов и Българска конфедерация по кикбокс и муай тай.

клуба вземат участие държавното първенство кикбокс стил севлиево
17:38, 18.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.

Днес в 10:00ч. беше даден старта на Държавното първенство по кикбокс в стил К1.

Официалното откриване се състоя в 12:00ч. в спортна зала „Дан Колов“, в присъстието на кмета на град Севлиево - д-р Иван Иванов. Той пожела „честна игра, успех и късмет на всички състезатели, и разбира се по-добрият да победи“. На откриването присъстваха и председателят на Българска конфедерация по кикбокс и муай тай - Галин Димов, заедно с общинския съветник Атанас Атанасов.

В надпреварата участват 34 клуба по кикбокс от страната, а срещите в различните категории са 119. В неделя от 10.00 ч. ще се състоят финалите, след които ще станат ясни държавните шампиони за тази година в ринговия стил К1.