Алекс Николов и неговият отбор Кучине Лубе (Чивитанова) допуснаха трета загуба в италианската Суперлига

Вяра Илиева
от Вяра Илиева
11:19, 28.10.2022
Чете се за: 01:12 мин.
алекс николов неговият отбор кучине лубе чивитанова допуснаха трета загуба италианската суперлига
Снимка: АРХИВ

Българският волейболен национал Александър Николов и неговият отбор Кучине Лубе (Чивитанова) допуснаха трета загуба в италианската Суперлига. Воденият от Анджело Лоренцети отстъпи на Сър Сейфти (Перуджа) с 1:3 гейма (25:20, 25:27, 18:25, 19:25) в изтеглен мач от 11-и кръг на първенството в "Еуросуоле Форум".

Алекс Николов завърши с 14 точки (3 аса, 2 блокади) и стана втори по резултатност. Точка повече записа Габи Гарсия Фернандес (4 аса). С 10 приключи Матия Ботоло. За Сър Сейфти, Камил Семенюк бе над всички с 18 точки, 15 добави Уилфредо Леон, а Хайме Хесус Ерера се отчете с 14.

Лубе е четвърти в класирането с 9 точки (3 победи, 3 загуби), Перуджа е лидер с 15 пункта (5 победи) и мач по-малко.

НСИ: Общият показател на бизнес климата намалява с 1,7 пункта