Анас Маздрашки стана двоен шампион на турнир от ITF в Анталия

14:19, 22.01.2023
Чете се за: 01:00 мин.
анас маздрашки стана двоен шампион турнир itf анталия
Снимка: БФ Тенис

Анас Маздрашки триумфира с титлите на сингъл и на двойки при юношите на турнира от категория J100 на ITF в Анталия (Турция).

Във финала на двойки Маздрашки и Емирхан Бюлют от Турция победиха с 6:3, 6:4 Илие Чазач от Молдова и Габриел Чету от Румъния. Това е трета титла за Маздрашки на двойки от турнири на ITF за юноши.

По-рано днес Маздрашки спечечи и титлата да сингъл. Във финалната среща той победи с 6:3, 6:3 №1 в схемата Икер Севиля от Испания. Това е четвърта титла за Маздрашки от турнири на ITF за юноши.

Министър Лечева се срещна с президента на Международната федерация по хокей на лед
17:24, 27.01.2023
Владимир Илиев зае десето място в спринта на Европейското по биатлон в Швейцария
Чете се за: 03:07 мин.
Локомотив Пловдив отстъпи на косовкия ФК Прищина и записа трета загуба в контролите
Чете се за: 00:47 мин.
Андреа Коцинова и Иван Иванов донесоха на България нов медал от олимпийския фестивал в Италия
15:43, 27.01.2023
Чете се за: 01:35 мин.
Горещо лято при подрастващите с участието на България в световния волейболен елит
15:34, 27.01.2023
Чете се за: 03:35 мин.