ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Българска национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп дават старт на UEFA EURO 2020™

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:52 мин.
Спорт
българска национална телевизия нова броудкастинг груп дават старт uefa euro 2020trade
Слушай новината

Дни преди началото на най-вълнуващото футболно събитие това лято – UEFA EURO 2020™, спортните журналисти нa Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп ще изиграят приятелски демонстративен мач, с който ще дадат старт на ИГРАТА, КОЯТО НИ СВЪРЗВА!

Тази неделя отборите на двете медии ще бъдат подкрепени от футболните звезди Елин Топузаков, Владимир Манчев и Станислав Ангелов.

Дългоочакваното Европейско първенство по футбол започва точно на 11 юни, а мачовете могат да бъдат проследени в телевизионните канали БНТ 1, БНТ 3, NOVA и DIEMA. Всяка от двете медии ще излъчи пряко по 27 мача, като откриването, срещата от груповата фаза между Унгария и Франция на 19 юни и финала на първенството на 11 юли ще бъдат излъчени съвместно в каналите на Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп.

Футболните фенове ще могат да гледат вълнуващите двубои онлайн на bntnews.bg и мобилното приложение BNT News. Както и в каналите от премиум пакета DIEMA XTRA в HD качество и онлайн стрийминг платформата PLAY DIEMA XTRA.

Тази година дебют в домакинството на Европейското първенство по футбол ще направят 7 града и 6 държави. Футболните двубои ще се проведат в Лондон, Мюнхен, Рим, Баку, Санкт Петербург, Букурещ, Амстердам, Севиля, Будапеща, Глазгоу и Копенхаген. За първи път мачове от финалния турнир ще има на територията на Азербайджан, Русия, Румъния, Унгария, Шотландия и Дания.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?