Спокойно и без инциденти премина 18-ия ден от началото на протестите в страната.
В 18 часа демонстрантите започнаха да се събират пред фонтана на Президентството, след което замеряха сградата на Министерския съвет със свински уши. Исканията им остават същите - оставка на правителството на Бойко Борисов и на главния прокурор Иван Гешев, предсрочни парламентарни избори и машинно гласуване.
По-късно протестът премина в шествие, което се раздели на няколко лъча. Демонстрантите блокираха кръстовища и пътища в града, сред които "Орлов мост", част от "Цариградско шосе", кръстовището пред Румънското посолство. Блокадите бяха освободени малко след 23 часа.
Освен в София, протести имаше в още няколко града в страната.
Санкциите срещу Русия: Синодът излезе с решение, че не е в компетенцията му да се произнесе по този въпрос
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър