На първия в Теулада (Испания) на 12 октомври тя ще бъде заедно със своята треньорка Марияна Памукова.
Олимпийската вицешампионка по художествена гимнастика Боряна Калейн ще проведе три Мастърс класа в Испания и в Мексико през октомври и през декември.
На първия в Теулада (Испания) на 12 октомври тя ще бъде заедно със своята треньорка Марияна Памукова.
От 5 до 8 декември Калейн ще покаже уменията си на гимнастички в Монтерей (Мексико), а от 13 до 15 декември в Лангрео (Испания).
На Игрите в Париж 2024 Боряна Калейн стана втората в историята на България олимпийска вицешампион по художествена гимнастика индивидуално след Андриана Дунавска в Сеул 1988.
Обявиха участничките във втория етап на селекцията за националния ансамбъл по художествена гимнастика за девойки
Татяна Янева е най-успешен треньор по художествена гимнастика на национално ниво за 2025 г.
Пловдив ще бъде домакин на международния турнир „Тракия Къп“ и Приз „Мария Петрова“
Пет гимнастички бяха част от лагера "Олимпийски надежди" и "Проекто-олимпийски отбор" 2025
Деница Минкова триумфира с две златни отличия в надпреварата "Зимна купа Академик"
15 дни преди еврото: Експеримент на БНТ провери колко време отнема връщането на ресто