Гол на Томас Мюлер донесе победа на Германия след обрат

гол томас мюлер донесе победа германия обрат
08:13, 09.10.2021
Чете се за: 01:25 мин.

Германия победи Румъния с 2:1 след обрат в мач от Група J от световните квалификации. Серж Гнабри и Томас Мюлер се разписаха за немския тим на стадион “Фолкспарк щадион”.

В 9-та минута гостите откриха резултата. Янис Хаджи даде преднина на тима си след точен удар в долния ляв ъгъл на вратата за 1:0.

След почивката възпитаниците на Ханзи Флик заиграха по-атакуващо и стигнаха до изравнително попадение в 52-ата минута. Серж Гнабри отправи удар от границата на наказателното поле, правейки резултата 1:1.

Домакините продължиха да нападат и в 81-ата минута постоянството им се отплати. Обратът бе факт, след като Томас Мюлер отбеляза победното попадение за финалното 2:1.

Германия е лидер в класирането с актив от 18 пункта. Румъния заема 4-ата позиции с 10 точки.

Чехия – Уелс 2:2

Анас Маздрашки с полуфинал на сингъл и двойки на турнир от категория J200 на ITF в Хасково
18:38, 18.04.2024
Стотици души се събраха в Скравена, за да почетат Илия Станков
18:35, 18.04.2024
Ива Иванова труимфира с титлата на двойки при девойките на турнир от категория J300 на ITF във Франция.
18:33, 18.04.2024
Чете се за: 00:37 мин.
НА ЖИВО: Марица Пловдив - ЦСКА, втори двубой от финалната серия в НВЛ при жените
18:15, 18.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Илиян Радулов ще играе срещу бившия номер 24 в световната ранглиста в четвъртфиналите на сингъл на турнир на клей в Испания
18:13, 18.04.2024
Чете се за: 00:42 мин.
Антон Ризов не успя да се класира на финал на пушка на Световната купа по спортна стрелба в Рио
18:05, 18.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Десислава Величкова: Европейското първенство в България ще бъде много силен турнир
18:00, 18.04.2024
Рилски спортист удари Локомотив София като гост в първия двубой от битката за бронза в женското баскетболно първенство
17:45, 18.04.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Черно море без своя капитан Даниел Димов и защитника Влатко Дробаров за визитата на Пирин
17:28, 18.04.2024
Барселона отнесе серизона санкция заради поведението на своите фенове в Париж преди седмица
17:03, 18.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Академик Пловдив загуби американец до края на сезона в НБЛ
16:47, 18.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Служебният министър на младежта и спорта Георги Глушков пожела успех на участниците на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
16:28, 18.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.
20 км опашка от тирове чакат на "Дунав мост-2"