Силвия Радойска избра 23 футболистки за предстоящите квалификации

национален футбол жени
Снимка: БФС
14:07, 23.11.2021

Селекционерът на женския национален отбор по футбол на България Силвия Радойска повика група от 22 състезателки за предстоящите два мача от световните квалификации срещу Сърбия.

На 25 ноември (четвъртък) от 17.00 ч. нашият тим гостува в Стара Пазова, а на 30 ноември (вторник) от 16.00 ч. западните ни съседки връщат визитата на ст. „Локомотив“ в Пловдив.

Ето и групата за двата мача:

Вратари: Роксана Шахънска (НСА), Виктория Иванова (Севлиево Лейдис), Милена Караколева (Спортика).

Защитници: Яница Иванова (НСА), Николета Бойчева (Локомотив СтЗ), Гергана Илийчева (Локомотив Пд), Яна Динева (Локомотив СтЗ), Моника Ръжгева (НСА), Йоана Станкова (Локомотив СтЗ), Нора Димитрова (НСА).

Полузащитници: Ивана Найденова (НСА), Вероника Гоцева (Барокко), Лора Петрова (Специя), Мария Стойчева (Пълдин), Яна Йорданова (НСА), Димитра Иванова (НСА), Симона Стоянова (Етър).

Нападатели: Симона Петкова (Йънг Бойс), Евдокия Попадинова (Наполи), Биляна Пенчева (Локомотив СтЗ), Юлиана Александрова (НСА), Полина Ръсина (Барокко).

Българските таекуондисти спечелиха два медала в първия ден на европейското първенство
Чете се за: 02:10 мин.
Цветан Соколов и Динамо Москва се класираха за трети пореден финал в руската Суперлига
Чете се за: 02:12 мин.
Боряна Калейн и Стилияна Николова пред БНТ: Медалите се дължат на труд, лишения и неуморни тренировки
Чете се за: 01:32 мин.
Томас Тухел: Ще направим всичко възможно Байерн да завърши сезона на "Уембли"
08:25, 18.04.2024
Алекс Николов и Кучине Лубе (Чивитанова) са на полуфинали за петото място в Италия
08:21, 18.04.2024
Хосеп Гуардиола: Играем по изключителен начин, но футболът е игра на резултати
08:15, 18.04.2024