Срещата на стадион "Кардиф Сити" започва в 21:45 часа

Уелс
Снимка: Facebook: FA Wales
08:28, 15.10.2023
Чете се за: 01:32 мин.

Хърватия гостува на Уелс в квалификационен двубой от Група "D" за европейското първенство през 2024 година. Срещата на стадион "Кардиф Сити" започва в 21:45 часа.

Двата отбора са с разлика от три точки и този сблъсък представлява последен шанс за за отбора на Уелс, който се стреми да се класира за своя четвърти международен турнир от общо пет опита.

"Драконите" заемат четвърто място в групата, но победа тази вечер би ги поставила на второто място. Уелс успя да избегне загубата в първия мач с хърватите след гол в добавеното време за крайното 1:1.

"Шахматистите" отговориха на поражението във финала в Лигата на нациите с две победи миналия месец, но тези успехи над Латвия и Армения не слагат окончателно край на техните проблеми. Гостите в днешния мач пропуснаха шанса да направят огромна крачка към Евро 2024, след като загубиха с 0:1 у дома от Турция в средата на седмицата.