Моята надежда е, че ще имаме възможност да работим, защото имаме много работа - това коментира депутатът от ГЕРБ Йорданка Фандъкова на влизане в парламента.
По думите ѝ има много важни за приемане законопроекти, един от които е този за образованието.
"Използвахме ваканцията с министър Красимир Вълчев и екипа на Министерството на образованието и науката, за да обобщим всички предложения и да може да ускорим модернизацията на образованието. Това е, което всички очакват", посочи тя.
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа