Магнитните бури, чието влияние все по-често усещаме, не са опасни за хората. Те предизвикват леко неразположение, но по-голямо опасност от тях има върху електроразпределителната мрежа и сателитите. България и държавите около екватора обаче не са толкова уязвими, колкото са полярните страни. Какви са съветите на лекарите в дните със силни смущения - вижте репортажа на Цанка Николова.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието