Алан Хубулов завоюва сребро на престижен турнир в Русия

Турнирът бе част от подготовката на Хубулов за световното до 23 г. в Тирана, което започва след три седмици.

Снимка:
15:12, 03.10.2024
Чете се за: 00:50 мин.

Ален Хубулов, настоящ европейски шампион до 23 г., спечели сребро на престижния турнир "Братя Хадарцеви" във Владикавказ (Русия).

Още на старта в категория до 125 кг националът надви шампиона на "сборная" Абдула Курбанов.

След това Хубулов се наложи над арменеца Льова Геворгян с 8:3, а на полуфинала преодоля и състезаващия се Гърция осетинец Азамат Хосонов 2:1.

В решителната схватка обаче отстъпи с туш пред световния и европейски вицешампион до 23 г. от 2019-а Шамил Мусаев (Русия).

В надпреварата участие взеха близо 160 състезатели от 23 държави.

Турнирът бе част от подготовката на Хубулов за световното до 23 г. в Тирана, което стартира на 21 октомври.

ФИФА предлага трети трансферен прозорец
17:12, 03.10.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Станислав Генчев: Моята задача е да следя тенденциите в световния футбол и да преценя кое е най-добро за нашия отбор
17:08, 03.10.2024
Чете се за: 06:30 мин.
Александра Фейгин с пето място в кратката програма на мемориален турнир по фигурно пързаляне
Чете се за: 01:42 мин.
Левски стана шампион при жените на държавното по художествена гимнастика за ансамбли, категория "А"
16:43, 03.10.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Лий Карсли обяви състава на Англия за октомврийските мачове от Лигата на нациите
Чете се за: 00:52 мин.
Майкъл О'Нийл прави две промени за мачовете срещу България и Беларус от Лигата на нациите
Чете се за: 02:27 мин.